Emoji pouzdro na kontaktní čočky

Originální pouzdro na kontaktní čočky, které bere ohledy na vaši momentální náladu. Konec přetvářky, dejte ostatním najevo, jak se právě cítíte. Roztomilé pouzdro na kontaktní čočky bude nápaditým dárkem pro vaše blízké.

Více informací

Prodej byl ukončen

Více informací

Konec fádních a sterilních pouzder na kontaktní čočky. Když budete nosit čočky z tohoto pouzdra, ostatní ihned poznají jakou máte náladu! Emoji je vtipně a nápaditě řešené pouzdro na kontaktní čočky. Variantu si můžete zvolit dle nálady - jednotlivé varianty jsou totiž rozděleny jednak podle barev a jednak podle výrazů - emotikony.

Červená značí zamilovanost, žlutý je šibal, fialový - mrkající, bílý vysmátý, modrý unavený a zelený je rozzuřený. Pořiďte si všechny varianty a dejte svým blízkým či kolegům najevo, jakou právě máte náladu. Oni budou vědět, jesltli se vám mají radši vyhnout nebo jestli s vámi bude rozumná řeč.

Malá roztomilá čtvercová krabička má v předu průhled, kterým prosvítá pouzdro kontaktních čoček, které z vrchu vypadá jako oči. 

V pouzdře naleznete vše potřebné pro celý proces: Pouzdro na čočky, nádobku na roztok i pinzetu a a tyčinku s přísavkou na přenos čoček.

Rozměry

6,5 x 6.7 x 2,5 cm

Materiál:

Plast