Nádobka s lupou na hmyz

Prohlížíte si kdejakého broučka, pavouka a motýla, co se vám připlete do cesty? Nebo máte takového nadšeného přírodozpytce ve svém okolí? Potom by mu určitě neměla chybět praktická pomůcka pro milovníky a obdivovatele přírody.

Více informací

skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 07/07/2020
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Česká pošta : 99 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

159 Kč s DPH

Více informací

Prohlížíte si kdejakého broučka, pavouka a motýla, co se vám připlete do cesty? Nebo máte takového nadšeného přírodozpytce ve svém okolí? Potom by mu určitě neměla chybět praktická pomůcka pro milovníky a obdivovatele přírody...

Stačí exponát chytit, vložit do nádobky a můžete se kochat detaily, zapisovat poznámky nebo se rovnou radovat z objevení zcela nového druhu a tím pádem nadcházejícího přívalu přírodovědecké slávy. S těmi novými druhy to tedy tady u nás asi moc slavné nebude, ale dejte třeba svým dětem příležitost prohlédnout si fascinující výtvory přírody pěkně v klidu a přitom živé, po prozkoumání je potom zase můžete nepoškozené vrátit na původní místo. Víčko je opatřeno malými otvůrky, takže ani při delším pozorování není živočich v nádobce ohrožen.

V postranním úchytu je umístěna plastová pinzeta pro sběr opravdu malých exemplářů a na druhé straně se nachází plastová karabina pro uchycení. Kvalitní lupa zajistí dostatečné zvětšení a možná i vy si se zájmem prohlédnete, jak někteří ti nejmenší lezoucí, poletující a poskakující živočichové vlastně vypadají zblízka. A taková lupa? Nikdy nevíte, kdy ji můžete potřebovat.

 

Rozměry

výška 9 cm, průměr 4,5 cm

 

Materiál

Plast a plastová lupa