VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

Mimo náš maloobchodní prodej nabízíme našim partnerům klasický model velkoobchodního prodeje. Po registraci a kontrole údajů je našim partnerům aktivován velkoobchodní ceník. Velikost velkoobchodní slevy je závislá na uskutečněném  obratu.

Velkoobchodní objednávky nepodmiňujeme minimálním odběrem. Zboží skladem odesíláme zpravidla do 24 hodin.

Pokud se chcete zaregistrovat jako velkoobchnodní dodavatel, kontaktujte nás e-mailem na obchod@megadarky.cz.

 

DROPSHIPPING

Velkoobchodní model "dropshipping" je určen především pro podnikatele, kteří nemohou, nebo nechtějí, investovat do vlastních skladových zásob. Spolupracující eshopy také nepotřebují vlastní logistická, skladová ani expediční řešení - vše vyřizujeme za ně.

Spolupracujícím e-shopům nabízíme XML napojení obsahující popisky, obrázky, ceny i aktuální skladovou dostupnost všech produktů.

 

Princip dropshippingu je následující: Spolupracující eshop ve své nabídce vystaví naše zboží. Když zákazník u spolupracujícího eshopu vytvoří objednávku, spolupracující eshop nám zašle podklady k objednávce spolu s daňovým dokladem a dodacím listem. Zásilku zákazníkovi expedujeme z našeho logistického skladu, ale jako odesílatel zásilky a adresát dobírkové částky je uveden spolupracující eshop. Dobírku za zboží obdrží spolupracující eshop, my mu poté fakturujeme velkoobchodní cenu zboží - rozdíl mezi velkoobchodní a maloobchodní cenou je ziskem spolupracujícího eshopu. Reklamace a vše ostatní řeší spokupracující eshop.


PŘEPOSÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK

Velkoobchodní model "přeposílání objednávek" je určen především pro podnikatele, kteří nechtějí řešit žádnou agendu a nemít žádné investice do provozu eshopu.

Spolupracujícím e-shopům nabízíme XML napojení obsahující popisky, obrázky, ceny i aktuální skladovou dostupnost všech produktů.

 

Princip přeposílání objednávek je následující: Spolupracující eshop ve své nabídce vystaví naše zboží. Když zákazník u spolupracujícího eshopu vytvoří objednávku, spolupracující eshop nám objednávku přepošle. Tím jeho práce končí, o všechno ostatní se staráme my. Spolupracující eshop neřeší expedici, reklamace ani možnost vrácení zboží během 14ti dní. Na základě měsíčního vyúčtování nám pak spoluprcující eshop fakturuje provizi za zprostředkování ve výši dohodnutých procent z přeposlaných objednávek.