Chladicí půllitr Zobrazit větší

Nový produkt

Tento úžasný chladící půllitr udrží vaše pivo studenější než je zadnice Eskymáka. Je to tím, že tento chladící půllitr je vyplněn průsvitnou netoxickou kapalinou, která při zmrznutí zcela ztuhne. Prakticky pijete své pivo ze sklenice ledu - ale bez nepohodlného rozpouštění a kapání na vaše kalhoty!

Více informací

skladem

Objednejte teď a doručíme: Pátek 22/09/2023
  • Poplatek za dopravu:
  • PPL CZ : 129 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

249 Kč s DPH

Více informací

Tento úžasný chladící půllitr udrží vaše pivo (či jiný nápoj) studenější než je zadnice Eskymáka. Je to tím, že tento akrylový půllitr je vyplněn průsvitnou netoxickou kapalinou, která při zmrznutí zcela ztuhne. Prakticky pijete své pivo ze sklenice ledu - ale bez nepohodlného rozpouštění a kapání na vaše kalhoty!

Nechte pár chladicích půllitrů v mrazáku (posuďte priority a vyhoďte třeba rybí prsty) a budete vždy připraveni na ty chvíle, kdy pouze ledově vychlazené pivo přinese spásu. Chladící půllitr je originální dárek pro milovníky piva, potěší i jako dárek k narozeninám nebo zábavný dárek jen tak pro radost.

Je to skvělý chladící systém na světlé i tmavé pivo, protože kdo by chtěl spáchat vůbec největší hřích - ředit pivo kostkami ledu? Kupte si pár kousků chladícího půllitru pro potěšení z pití v horku a pozvěte kamarády na mrazivou akci.

Trvanlivá akrylová dvojstěnná konstrukce chladícího půllitru obsahuje bezpečný netoxický mrazicí gel. Chladící půllitr lze mýt v mýčce nádobí. Půllitr není skleněný a cejchovaný. Ideální dárek pro každou party.

 

Obsah balení

1ks chladící půllitr

 

Rozměry

výška 15 cm

průměr 8 cm

objem 400 ml