Lampa s vodním vírem Tornado Lamp

Vypadá podobně jako lávová lampa, ale není to lávová lampa, je to lampa TORNADO.

Více informací

skladem

Objednejte teď a doručíme: Čtvrtek 24/05/2018
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • PPL CZ : 79 Kč
  • Česká pošta : 89 Kč

699 Kč s DPH

Více informací

Vypadá podobně jako lávová lampa, ale není to lávová lampa, je to lampa TORNADO. Hodí se tam, kde nemáme k dispozici elektrický proud, protože k napájení lze použít i tři běžné tužkové baterie AA. Kapalinu s bublinkami prosvěcují střídavě pastelové barvy.

Kapalina v lampě víří, pohybují se v ní drobné bublinky a barva světla se pozvolna proměňuje, prostě kouzelné divadlo pro dospělé i pro děti. Červená, purpurová, modrá a zelená se postupně střídají, člověk nemůže podtrhnout oči. Lampa, která skvěle poslouží jako menší světelný zdroj i na párty nebo při zahradním posezení, snadno přenosná a opatřená stabilním podstavcem. Ve spodní části je vypínač i vstup pro externí zdroj, horní část tvoří pevný plastový kužel. Jako materiál pro nádržku s kapalinou je použit odolný plast, díky úsporným led diodám má lampa velmi dlouhou svítivost i na baterie.

Lampa je vhodná i do dětského pokoje, protože na rozdíl od skutečných lávových lamp se její povrch nezahřívá a nehrozí tak riziko úrazu, jako zdroj mohou posloužit běžné "tužkové" baterie. Lampu lze napájet i s elektrické sítě prostřednictvím adaptéru s výstupním napětím 4,5 V.

Rozměry

245 x 80 mm

Baterie

3 x AA (LR6) ani síťový adaptér nejsou součástí balení