Minecraft krumpáč - replika Zobrazit větší

Minecraft krumpáč - replika

Že by někdo přímo zatoužil po kutání krumpáčem? To moc pravděpodobně nezní, spíš člověk zpravidla tenhle nástroj bere do ruky z nutnosti a s určitým respektem. Ale v legendárním Minecraftu, to je samozřejmě něco jiného.

Více informací

Není skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 13/04/2021
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Česká pošta : 99 Kč
  • Zásilkovna.cz : 39 Kč

599 Kč s DPH

Více informací

Že by někdo přímo zatoužil po kutání krumpáčem? To moc pravděpodobně nezní, spíš člověk zpravidla tenhle nástroj bere do ruky z nutnosti a s určitým respektem. Ale v legendárním Minecraftu, to je samozřejmě něco jiného. Tam to bez něj prostě nejde ani náhodou!

Jen málokdo z nadšenců do počítačových her nestrávilo nějaký čas u budování a bojování ve světě kostiček, v bájném světě Minecraftu. A pro ty, kterým tahle sandboxová hra přirostla k srdci je tady nádherný artefakt - opravdický minecrafťácký krumpáč v "životní" velikosti! Samozřejmě vypadá přesně tak, jak vypadat má, tvoří ho stejný počet pixelů, jako tomu je u herní předlohy, i barevnost byla zcela věrohodně dodržena. Výborná dekorace a skvělý dárek pro příznivce stále velice populární hry.

Krumpáč je v Minecraftu prostě skutečně nezbytný, slouží k těžení bloků, bez nichž byste nic nepostavili a nevybudovali. Může posloužit v případě nouze i jako zbraň, ale pro boj se lépe hodí sekera nebo meč, krumpáč příšerám tak velké škody nezpůsobí. Ale právě krumpáč je v téhle hře prostě nepostradatelný základ, to ví každý, kdo k Minecraftu jen přičichl.

Rozměry

40 x 30 x 2 cm (délka x šířka x výška)

Materiál

odolný barevný plast