Minecraft diamantový meč - replika Zobrazit větší

Minecraft diamantový meč - replika

Ne jen tak obyčejný, ale diamantový meč, co vám to říká? Znalci Minecraftu určitě zaplesají, to je přece jedna z nejlepších dostupných zbraní ve hře! Replika tohoto meče se bude skvěle vyjímat jako dekorace hráčského koutku.

Více informací

Není skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 13/04/2021
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Česká pošta : 99 Kč
  • Zásilkovna.cz : 39 Kč

599 Kč s DPH

Více informací

Ne jen tak obyčejný, ale diamantový meč, co vám to říká? Znalci Minecraftu určitě zaplesají, to je přece jedna z nejlepších dostupných zbraní ve hře! Replika tohoto meče se bude skvěle vyjímat jako dekorace hráčského koutku nebo mezi dalšími cennými trofejemi.

Pro milovníka počítačových her jsou artefakty, které jeho oblíbené kousky připomínají, víc než jen obyčejným dárkem. Tohle asi těžko pochopí někdo, kdo kouzlu virtuálního světa aspoň na chvíli nepropadl. Minecraft není jen hra, svým způsobem je to myšlenka, která spojuje nadšené hráče z celého světa.

Raději meč umístěte na nějaké čestné místo na zdi mezi další trofeje, doma se s ním moc nerozhánějte, abyste nepropadli dojmu, že jste ve hře a z kuchyně vykukuje zlověstný creeper...i plastový meč by určitě dokázal napáchat řádné škody! Ale jako dekorace jistě vzbudí obdiv a nadšení u přátel, kteří se také vydávají do kostičkovaného světa Minecraftu za dobrodružstvím nebo jen tak za zábavou a oddechem. Tahle hra totiž nabízí prostor pro ty, kdo chtějí bojovat a riskovat stejně jako pro ty, kteří touží budovat, stavět a vynalézat nebo cestovat a objevovat. Právě v tom je Minecraft originální a nedostižný, možná právě proto je stále tak oblíbený.

Rozměry

51 x 26 x 2 cm (délka x šířka x výška)

Materiál

odolný barevný plast