Robo Rybka

Pokud nemáte čas a prostor na chov zvířat, ale přesto byste doma chtěli mít něco živého (kromě švábu pod kuchyňskou linkou a roztočů v posteli), nejspíš už vás napadlo, že si pořídíte rybičky. Možná jste se ale dočetli, že i rybičky potřebují jistou dávku péče.

Více informací

Prodej byl ukončen

Více informací

Pokud nemáte čas a prostor na chov zvířat, ale přesto byste doma chtěli mít něco živého (kromě švábu pod kuchyňskou linkou a roztočů v posteli), nejspíš už vás napadlo, že si pořídíte rybičky. Možná jste se ale dočetli, že i rybičky potřebují jistou dávku péče. Krmit, měnit vodu, hlídat teplotu a obsah kyslíku, řešit, kdo že zase sežral všechny nově vysazené rostliny a proč máme akvárium plné šnečích miminek. Achjo, ani s rybičkami to není jednoduché. Na to asi mysleli výrobci tohoto akvária. V něm je sice rybička, ale ta rybička nejí, nic nepotřebuje a přesto je roztomilá.

Ne, není to žádná genetická mutace, je to prostě rybka na baterii, která dokonale simuluje pohyby živých rybek. Stačí jen nalít do kulaté nádržky vodu a máte rybku jako z pohádky. Možná vám nesplní tři přání jako ta zlatá opravdová, ale třeba vás pohled na ni přeci jen trochu potěší.

Kromě rybky obsahuje nádržka také LED diodu, která vše jemně osvětluje, takže i ve tmě vidíte na svého nového elektronického mazlíčka.

Návod na sestavení je jednoduchý. Stačí odšroubovat víko, na kterém je zavěšená i rybička (dejte pozor na drátek, co vede k rybičce, nesmí se poškodit). Vyjměte plastový tubus a dekoracemi, dekorace od tubusu odstřihněte a vložte na dno akvária. Nalijte do nádržky vodu (maximálně k rysce). Zašroubujte modul s rybkou zpět na nádrž a vše přiklopte víkem.

Pro rozpohybování stačí poklepat na víko akvária.

 

Akvárium má 3 módy

DEMO - rybka plave 30 sekund, světlo svítí (před poklepání je potřeba stisknout tlačítko na víku)

PLAY - rybka plave 90 sekund, světlo svítí

E.P. - rybka plave 5 minut, světlo svítí

 

Funguje na 3 AA baterie (součástí balení)

Je možné připojit i na A/C adaptér (není součástí balení)

 

Nádrž je vyrobena ze skla, je z jedná strany kulatá a z druhé zploštělá.

 

Rozměry

výška nádrže s víkem: 20,5 cm

šířka nádrže v širším místě: 18 cm

šířka nádrže v užším místě: 11 cm