Stírací mapa ČR

Žádný kopec pro vás není dost vysoký, žádná propast dost hluboká? Musíte prozkoumat každý kout naší krásné země a dobýváte i nedobytné hrady? Jenže postupem času ztrácíte přehled, kde jste byli a kterou část země jste ještě nenavštívili?

Více informací

Prodej byl ukončen

Více informací

Žádný kopec pro vás není dost vysoký, žádná propast dost hluboká? Musíte prozkoumat každý kout naší krásné země a dobýváte i nedobytné hrady? Jenže postupem času ztrácíte přehled, kde jste byli a kterou část země jste ještě nenavštívili? Hrozí riziko, že dobudete dvakrát stejný hrad. My pro vás máme skvělou pomůcku, jak si zaznamenávat, který kraj jste už procestovali a kam se ještě chystáte. Je to česká verze oblíbené Scratch Mapy. Je na ní Česká republika v celé své kráse, pokrytá zlatou stírací vrstvou, podobnou, jaká se nachází na stíracích losech. Tady ale nevyhrajete miliony, vyhrajete výlet do jednoho z mnoha koutů naší republiky. Cestu a veškeré výdaje si samozřejmě zaplatíte :)

Mapa je výborný dárek pro milovníky cestování, je to český výrobek.

Cestujte a postupně si stírejte okresy, kde jste už byli. Mapu ale nemusíte nechat ve stavu, ve kterém po setření bude. Můžete si do ní fixou zakreslovat další údaje třeba jak se vám v místě líbilo a co je tam pěkného k vidění.

Mapa se hodí k zavěšení na zeď pokojíku malých i velkých objevitelů. Po vzoru Barneyho z HIMYM ji ale můžete využít i k jiným čistě osobním záznamům větších "objevů" ;) Prostě každý si najde v mapě "to své".

 

Mapa je rozdělená do okresů s vyznačenými okresními městy, je vytištěna na pevném kvalitním papíře. Na mapě najdete dále stírací česká nej, základní údaje o našem státě a stírací vlajky sousedících států.

Mapu dodáváme v papírovém tubusu.

 

Rozměry

šířka: 80 cm

výška: 60 cm