Pečící forma Darth Vader

Kdo by si dovolil prohlásit o Darth Vaderovi, že je bábovka? Jistě by hned zakusil jeho prchlivý hněv a možná i pověstné přiškrcení temnou vesmírnou Sílou na dálku! Nebojte se, v tomto případě na vás hněv a pomsta sithského Impéria nedopadne.

Více informací

Prodej byl ukončen

Více informací

Kdo by si dovolil prohlásit o Darth Vaderovi, že je bábovka? Jistě by hned zakusil jeho prchlivý hněv a možná i pověstné přiškrcení temnou vesmírnou Sílou na dálku! Nebojte se, v tomto případě na vás hněv a pomsta sithského Impéria nedopadne...

A přece tahle slovní hříčka má pravdivý základ, bábovka coby zamračený Darth Vader totiž může ozdobit i váš slavnostní stůl... Vlastně ani nelze tušit, zda se mračí nebo ne, dýchací černá maska totiž má stále stejný výraz. Snad zakrojíte trochu s respektem, ale potom už nadýchanou lahůdku budete porcovat klidně a vychutnáte si celého Vadera pěkně na talíři! Bábovka si získá nejen příznivce Hvězdných válek, ačkoli těm bude jistě nejbližší, lahodná chuť však osloví i ty, kteří sci-fi příliš neholdují, ale o to více dají na svůj mlsný jazýček.

Před prvním použitím je doporučeno opláchnout formu důkladně teplou vodou, omývat opatrně, aby nedošlo k poškození teflonové vrstvy. Přiložen je i recept na zaručeně temnou bábovku! Opatřeno i očkem pro zavěšení jako dekorace vaší Temné kuchyně.

Vhodné i pro mytí v kuchyňské myčce nádobí.

 

Materiál

ocelový plech potažený teflonem

 

Rozměry

přibližně 28 x 24 cm x 5 cm (výška x šířka x hloubka)