Dárková placatka - První pomoc

Občas přijde trocha dobrého destilátu k chuti i zapřisáhlým odpůrcům alkoholu, správný muž se na vycházku v nepohodě bez záložní „placatky“ v náprsní kapse nevydává. Když je navíc po ruce elegantní kalíšek, neodmítne v dešti nebo plískanici ani leckterá dáma.

Více informací

skladem

Objednejte teď a doručíme: Středa 17/07/2019
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • DPD CZ : 89 Kč
  • Česká pošta : 99 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

299 Kč s DPH

Více informací

Občas přijde trocha dobrého destilátu k chuti i zapřisáhlým odpůrcům alkoholu, správný muž se na vycházku v nepohodě bez záložní „placatky“ v náprsní kapse nevydává. Když je navíc po ruce elegantní kalíšek, neodmítne v dešti nebo plískanici ani leckterá dáma.

Mít u sebe hlt něčeho ostřejšího „na zahřátí“, to patřilo už k tradicím našich tátů a dědů. Plochá lahvička je vytvarována tak, že přesně zapadne do náprsní kapsy, netlačí, nedělá bouli na oblečení a je v případě potřeby hned po ruce. Nemusíte být zrovna zavaleni lavinou nebo zabloudit ve vichřici v horách, abyste tuhle praktickou sadu ocenili. Její obsah přece nemusíte na každé vycházce povinně vyprázdnit, kvalitní „životabudič“ se určitě nezkazí a díky dokonale těsnícímu uzávěru se závitem ani nevyprchá a ni nechtěně nevyteče v nevhodnou chvíli do kapsy. Kalíšek na dekorativním řetízku lze zavěsit kolem krku nebo upevnit k placatce, budeme tak vždy mít jistotu, že nikam nezapadl a nikde jsme ho nezapomněli.

Sada je dodávána v dekorativním boxu s potiskem, průhledným přením okénkem a pěnovou výplní, do připravených výřezů přesně zapadne lahvička i kalíšek.

Rozměry

Placatka: 10 x 12 x 3 cm, objem 22 cl

Kalíšek: 4 x 4 cm, objem 2 cl

Řetízek: ocelové kuličky, délka 80 cm

Materiál

pochromovaná nerezová ocel

Příslušenství