Trofej pro tenistu / tenistku

Tenis je sport, kterému se hodně lidí věnuje s nadšením. Naše tenistky i tenisté jsou stále mezi světovou špičkou a popularita "bílého sportu" stále stoupá. A tenisté si určitě pěknou trofej zaslouží, nejlépe zlatou, souhlasíte?

Více informací

skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 28/05/2019
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • DPD CZ : 89 Kč
  • Česká pošta : 99 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

299 Kč s DPH

Více informací

K trofeji jsou přiloženy tři nápisy. Jeden z nich můžete vybrat a nalepit na podstavec trofeje.

Nejlepší tenista / Nejlepší tenistka

Nejlepší hráč / Nejlepší hráčka

Já ♥ tenis

Tenis je sport, kterému se věnují s nadšením holčičky, slečny i dámy v nejlepších letech, naše tenistky jsou stále mezi světovou špičkou a popularita "bílého sportu" stále stoupá. A tenistky si určitě pěknou trofej zaslouží, nejlépe zlatou, souhlasíte?

Krásně provedená soška podávající tenistky přímo vyzařuje energii a odhodlání, opravdu skvělý dárek pro kamarádku, kolegyni nebo přítelkyni (pochopitelně i pro manželku), zlatá figurka na mramorovém podstavci bude ozdobou vitrínky se sportovními nebo jinými suvenýry. Výborný nápad i pro tenisové kluby, pokud na podstavec umístí věnování, určitě svou členku moc potěší.

Tenis je divácky velice vděčný a sledovaný sport, natož teprve dámský tenis, kdy kromě svištících míčků můžeme obdivovat i ladný pohyb a kradmo registrovat dokonale vypracované sportovkyně, jak do hry vkládají naprosto vše. A pěknou trofej si zaslouží nejen ty, které plní ochozy stadionů, zaslouží si ji všechny, které holdují tenisu. Neotřelý a elegantní dárek, který jistě udělá velkou radost.

Rozměry

6 x 6 x 13,5 cm (šířka x hloubka x výška)