Trofej pro jachtaře

Trofej pro milovníky rozbouřených vln, pro všechny co rádi plují po vodě jak na jachtě tak i v kanoi. Dárkové balení obsahuje 3ks samolepek s nápisem: Nejlepší kapitán, Best sailing team, Postrach moří, oceánů, řek, rybníků (a hospod).

Více informací

Není skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 07/07/2020
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Česká pošta : 99 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

279 Kč s DPH

Více informací

Toto je přepis skutečné radiové komunikace lodi námořnictva Spojených států s kanadskými úřady na pobřeží Newfoudlandu v říjnu 1995. Tato radiová komunikace byla uvolněna ke zveřejnění velitelem námořních operací 10.10.1995.

Američani:
Změňte, prosím, svůj kurs o 15 stupňů severně, aby se zabránilo kolizi.
Kanaďani:
Doporučuji vám změnit VÁŠ kurs 15 stupňů jižně, aby se zabránilo kolizi.
Američani:
Tady je kapitán námořnictva Spojených států. Opakuji znovu, změňte VÁŠ kurs.
Kanaďani:
Ne. Opakuji, změňte VÁŠ kurs.
Američani:
Zde je letadlová loď USS Lincoln, druhá největší loď americké atlantické flotily. Jsme doprovázeni třemi torpédoborci, třemi křižníky a mnoha podpůrnými loděmi. Požaduji, abyste změnili VÁŠ kurs 15 stupňů severně - to je jedna pět stupňů severně, nebo budou podniknuta protiopatření pro zajištění bezpečnosti této lodi.
Kanaďani:
Zde je MAJÁK.

Každého námořníka, zejména však jachtaře, potěší tato trofej pro milovníky veškerých vod.Dárkové balení obsahuje 3druhy samolepek s nápisem: Nejlepší kapitán, Best sailing team, Postrach moří, oceánů, řek, rybníků (a hospod).