Trofej pro absolventa

Trofej pro absolventa k úspěšnému zakončení studia. Dárkové balení obsahuje 3ks samolepek s nápisem: Šikulka nejchytřejší, Gratulujeme!, To není omyl ani sen.

Více informací

Není skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 28/05/2019
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • DPD CZ : 89 Kč
  • Česká pošta : 99 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

279 Kč s DPH

Více informací

Probíhá výzkum, ve které zemi mají nejlepší studenty. Účastní se USA, Británie a ČR. Nejdřív vědci přijdou na univerzitu do USA, zavolají si jednoho ze studentů a ptají se ho, za jak dlouho se naučí čínsky. Týpek zapřemýšlí, vytáhne laptop, najde nějaké info na netu a odpoví, že tak asi za rok.
Pak jedou vědátoři do Británie, zase odchytí vysokoškoláka a zeptají se, za jak dlouho se naučí čínsky. "No," prohlásí student, "tak za půl roku by to snad šlo, když na tom zamakám."
A nakonec vědci přijedou do Prahy na UK, akorát k večeru, tak se vydají na kolej, jenže tam najdou jen kolejbabu. "Tady večer nikdo není, pánové, to musíte naproti k Matoušovi." Výzkumníci přejdou ulici a ocitnou se v příšerném pajzlu, všude desítky totálně vykalených týpků, tak si řeknou proč ne, a jednoho si vyberou:
"Dobrý den, máme anketní otázku: Za jak dlouho byste se naučil čínsky?"
"A... a jsou na to (škyt) skrip, eh, skripta?"
"Ano, skripta vám samozřejmě dodáme."
"No... a jsou podto... podtrhaný?"
"I takové vám můžeme nabídnout."
"T... Tak já přijdu v devět na zkoušku, jo?"

Pro všechny, kdo úspěšně dostudovali, ať již s červeným diplomem, i pro ty co strávili většinu času u Matouše či v Ratejně se jako uznání skvěle hodí tato trofej pro absolventy se třemi samolepkami Šikulka nejchytřejší, Gratulujeme!, To není omyl ani sen.

V nabídce i trofej pro absolventku.