Trofej pro šéfovou či kolegyni

Máte tu nejlepšejší šéfovou na světě? Naslouchá Vám? Přidala Vám na prémiích? Je lidská? Pak ji pořiďte naší trofej a zvolte nápis nejlepší šéfová. Také tuto trofej můžete darovat Vaší kolegyni v práci, na kterou se můžete v jakékoliv situaci spolehnout. U trofeje jsou k dispozici 3 nálepky s nápisy: Nejlepší šéfová, Zaměstnankyně měsíce, Nejlepší kolegyňka. Trofej si můžete polepit tak jak potřebujete.

Více informací

Není skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 07/07/2020
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Česká pošta : 99 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

279 Kč s DPH

Více informací

Dostávají šéfky, vedoucí či manažerky rády dárky?

Ano, určitě! Jenže zaměstnanci si na ně s nimi vzpomenou jen výjimečně.

Proč? „Představa, že dáváte jako podřízený za svou osobu dárek šéfové, je dost zvláštní. Tohle si totiž nejen ona, ale i okolí může vyložit špatně.

Pokud nadřízené chcete přece jen něco z různých důvodů věnovat, učiňte tak mezi „čtyřma očima“. Nejlepší řešení je domluvit se na společném dárku za celý tým. „Ovšem pozor - to, co všem připadá jako dobrý vtip nebo milá pozornost, může u šéfové vyvolat rozpaky.

S touto trofejí určitě nemůžete udělat špatně. Trofej je dárkem neutrálním, veskrze pozitivním, který si šéfová zajisté nechá vystavený v kanceláři. Trofejí však můžete udělat radost i kolegyni či podřízené.

K trofeji jsou dodávány 3 druhy samolepek – nejen Nejlepší šéfová, ale i samolepky pro oblíbenou kolegyni - Nejlepší kolegyňka či pro nejpilnější zaměstnankyni Zaměstnankyně měsíce.