Výprodej! Nalepovací kamínky Zobrazit větší

Party kamínky

Ozdobte své oči blyštivými kamínky. Váš pohled bude ještě svůdnější a nikdo vás zaručeně nepřehlédne. Buďte troufalá a oslnivá. Slaďte kamínky se svojí večerní róbou, tanečním kostýmem nebo oblečením na party.

Více informací

Prodej byl ukončen

Více informací

Ozdobte své oči blyštivými kamínky. Váš pohled bude ještě svůdnější a nikdo vás zaručeně nepřehlédne. Buďte troufalá a oslnivá. Slaďte kamínky se svojí večerní róbou, tanečním kostýmem nebo oblečením na party. Vaše oči budou ještě krásnější a dostanou nový rozměr.

Pokud se ráda zdobíte a experimentujete, tyhle kamínky musíte určitě vyzkoušet. Na výběr máte ze dvou barevných kombinací – zlatočerné a modrozelené. Vybírejte podle barvy oblečení nebo dle odstínu svých očí. Kamínky fungují jako samolepka, zespodu mají připevněnou průhlednou lepící vrstvu, pomocí které je aplikujete na obličej či tělo.

Pokud si netroufáte sama kamínky nalepit, zkuste do zdobení zapojit někoho dalšího. Vystupujete se svojí taneční skupinou? Slaďte se pomocí těchto nalepovacích doplňků.

Balení obsahuje průhlednou folii, na které jsou kamínky naaranžovány, rozmístění na folii můžete použít pro sebe, nebo se jím jen nechat inspirovat.

Modrozelená sada obsahuje malé kulaté broušené kamínky, broušené kamínky ve tvaru kapky a nálepky se třpytkami. Černozlatá sada obsahuje kulaté broušené kamínky různých velikostí.

 

Rozměry

největší kamínek v černozlaté sadě měří 14 mm

Kapka v modrozelené sadě je dlouhá 10 mm