Dárky a gadgets

Podkategorie

 • Originální dárky

  Pokud vám chybí nápad na originální dárek, nechte se inspirovat z naší pestré nabídky. Naleznete zde nevšední, vtipné a originální dárky pro muže, ženy, kolegy, kamarády či sousedy. Dárky z naší nabídky potěší i pobaví každého. Jsou tu pro vás připraveny jak tvořivé originální dárky, tak designovky či vychytávky pro všechny příležitosti. Třeba na takový dálkový ovladač na muže či ženy se příležitost ke koupi najde vždycky!

 • Dárky pro muže

  Hledáte originální dárek pro muže? U nás si určitě vyberete z mnoha dárků vhodných právě pro muže nebo dárků pro přítele. Máme připravenu širokou škálu praktických dárků, ale i dárečků jen tak pro radost. Oblíbené jsou především naše pivní dárky, najdeme ale i dárky pro fanoušky filmů a seriálů. Jedním z neoblíbenějších dárků pro muže je Chladící půllitr, pro hipstery doporučujeme Gentlemanskou holicí sadu a jako dárek pro muže, kteří rádi vaří je dobrá vtipná zástěra Chlap v kuchyni. S dárkem od nás zkrátka překvapíte každého muže!

 • Dárky pro ženy

  Hledáte dokonalý dárek pro ženu ve vašem životě? Naše kolekce dárků Nenechte se uniknout zajímavých možností, které udělají dojem. Naše dárky pro ženy jsou pečlivě vybrány, aby přinesly radost a štěstí. Ať už hledáte romantický dárek pro partnerku, stylový předmět pro kamarádku nebo inspiraci pro maminku, naše nabídka vám nabízí skvělé možnosti. Nakupujte teď a dejte ženám v vašem životě dárek, který vyjádří vaši péči a lásku k nim. Vytvořte nezapomenutelné chvíle díky našim originálním dárkům pro každou příležitost. 

 • Gadgets

  Pokud se chcete před přáteli pochlubit nějakým Macgyverovským kouskem, pořiďte si nějakou vychytávku z široké nabídky gadgetů. Najdete zde multifunkční záležitosti, tajné schránky, skryté nástroje a věci bez kterých se prostě v běžném životě nedá fungovat. Třeba taková osuška s nápisem Reserved vám na pláži zajistí to nejlepší místo. S Voice boxem si zase užijete spoustu zábavy s moderováním vlastního hlasu. A samozřejmě nejlepší dárek pro všechny - hledač klíčů. Už žádné další ztracené klíče, pouze nesmíte ztratit Keyfinder!

 • Dárky z lásky

  Dárky z lásky pro každého. Nabízíme vám ty nejlepší dárky z lásky pro muže i ženy. Například naše horké kameny jsou nejen skvělým relaxačním nástrojem, ale i vhodným dárkem k narozeninám vaší přítelkyně. Vibrující srdce na koupání může být ten nejlepší dárek na Valentýna. Pokud chcete svou drahou polovičku romanticky překvapit netradičním dárkem, růžové lístky rozsypané v koupelně nebo posteli dají jasně najevo, co chcete tímto originálním dárkem z lásky říct. Pokud jste žena, tak dárkem pro muže můžete být i vy sama, oděná pouze v dárkové sexy mašli, která vašeho přítele jistě správně naladí.

 • Bedny s páčidlem

  Dřevěná bedna plná a gurmánských dobrot doplněná navrch lahví kvalitního alkoholu. Aby si obdarovaný obsah zasloužil, musí se k němu dostat pomocí přiloženého páčidla.

  Naše bedny s páčidlem spojují dobrodružství a radost z objevování v jeden nezapomenutelný dárek. Skryté uvnitř jsou lahve lahodného alkoholu a různé lahůdky, na které se čeká - ale musíte nejdříve otevřít bednu pomocí přiloženého páčidla!

  Každá dřevěná bedna skrývá tajemství, které vyvolá napětí a očekávání. Poté, co se obdarovaný dostane k lahvi a pochoutkám uvnitř, čeká ho nejen radost z vynikajícího obsahu, ale také ten okamžik, kdy se snaží otevřít bednu pomocí páčidla - což je celým zážitkem samotným!

 • Dárkové půllitry

  Překvapte své blízké unikátním dárkem! Naše kolekce dárkových půllitrů přináší originální a zábavný způsob, jak udělat dojem. S vtipnými hláškami nebo možností personalizace jménem a věkem vytvoříte dárek plný individuality a osobního přístupu.

  Každý půllitr je vyroben s ohledem na kvalitu a stylový design. Bez ohledu na to, jestli hledáte dárek pro kamaráda, kolegu nebo člena rodiny, naše dárkové půllitry jsou skvělou volbou pro každou příležitost.

  Udělejte radost tím, že darujete nejen půllitr, ale zároveň i úsměv na tváři svému blízkému. Prozkoumejte naši kolekci dárkových půllitrů a najděte ten ideální kousek pro vaši další oslavu nebo speciální událost.

 • Hrnky "Jsi nejlepší..."
 • Bar a párty
 • Chytré hračky
 • Outdoor gadgets
 • Pěstitelské dárky
 • Film a hry
 • Filmové dárky
 • Hodiny, hodinky a budíky

  Hodinky, hodiny a budíky jsou velmi oblíbenou skupinou dárku. Z těchto gadgets jsou oblíbeny především obrácené hodiny, které každého překvapí, dokonalý budík nebo hodinky s wifi signalizací. Poslední novinkou jsou hodinky s telefonem. Jedinečný gadget jsou i MP4 hodinky, pokud hledáte dárek pro muže můžete koupit originální Playboy hodiny.

 • Vtipné trofeje

Počet produktů: 659

Zobrazení 1-12 z 659 položek

Aktivní filtry