Vykopej si dinosaura!

Nový produkt

Fascinuje vás nebo vaše děti archeologie? Vždycky jste toužili objevit nějaké pozůstatky z dávné doby a vlastnoručně je dostat na světlo světa? Nyní máte možnost si vyzkoušet, jaké to asi je. Tahle sada vám nebo vašim dětem ukáže, že to není vůbec jednoduché. A to vám odpadly roky marného zkoušení s nejistým výsledkem.

Více informací

skladem

Objednejte teď a doručíme: Středa 27/10/2021
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

249 Kč s DPH

Více informací

Fascinuje vás nebo vaše děti archeologie? Vždycky jste toužili objevit nějaké pozůstatky z dávné doby a vlastnoručně je dostat na světlo světa? Nyní máte možnost si vyzkoušet, jaké to asi je.

Dokážete si představit, že léta něco kopete a hrabete a teď jste konečně na něco narazili? Nejspíš je to kostra nějakého zvířete. Máte šílenou radost a pomalinku odkrýváte celého tvora ve své kráse.

Tahle sada vám nebo vašim dětem ukáže, že to není vůbec jednoduché. A to vám odpadly roky marného zkoušení s nejistým výsledkem. Máte před sebou naservírovaný kus hlíny, ve který se tvor dozajista ukrývá. Tedy zatím si nikdo nestěžoval, že by nic nenašel :-)

Sada obsahuje hliněný špalíček, nástroj k dloubání v zemině a štětec k odstraňování přebytečné hlíny. Dlátkem jemně odstraňujte hlínu, před vyjmutím kostry ji odstraňte všechnu a až pak vyndejte jednotlivé kosti. Z nich pak sestavíte model pravěkého ještěra.

Z téhle hračky budou mít vaše děti radost znásobenou tím, že si ji museli vlastnoručně vydolovat.