Pokojový měsíc

Nový produkt

Kdyby člověk mohl, obsadil by celý vesmír. Jelikož to ale zatím není možné, snaží se ten vesmír alespoň ovládnout a přenést k sobě na Zemi. Třeba jako tento pokojový Měsíc. Skeptik by nejspíš podotkl, že proč mít Měsíc doma, když ho mám každou noc na obloze.

Více informací

na objednávku

Objednejte teď a doručíme: Středa 27/10/2021
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Zásilkovna.cz : 39 Kč

749 Kč s DPH

Více informací

Kdyby člověk mohl, obsadil by celý vesmír. Jelikož to ale zatím není možné, snaží se ten vesmír alespoň ovládnout a přenést k sobě na Zemi. Třeba jako tento pokojový Měsíc. Skeptik by nejspíš podotkl, že proč mít Měsíc doma, když ho mám každou noc na obloze. Jenže kolikrát jste viděli z okna na Měsíc? Ve městě je to skoro nemožné, lampy ozařují nebe a přes velké budovy často ani není vidět obloha. Když budete mít na stěně pokojový Měsíc, uvidíte na něj kdykoliv se vám zachce. Měsíc je dokonce vymyšlen tak důkladně, že zobrazuje jednotlivé fáze, ubývá i dorůstá. Na výběr máte z manuálního a automatického ovládání.

Automatické ovládání - fáze Měsíce (12 fází) se budou měnit automaticky každých 5 sekund. Pokud nebudete do systému nijak zasahovat, vypne se světlo automaticky po 45 minutách.

Manuální ovládání - ovladačem můžete měnit fáze Měsíce, vyberte si tu, kterou máte nejradši a přepínejte si je podle nálady. Není zde žádný časový limit.

Příslušenství