Solar Kit 6v1

Nový produkt

Škola hrou aneb sestavte si svůj solarbot a při tom jakoby náhodou zjistíte, jak vlastně solární energie funguje a že z "ničeho" můžete pohánět třeba i loďku na vodě. Nejdůležitější součástí sady je solární panel a motor. Dále máte k dispozici podvozek, vrtule a profil ve tvaru loďky.

Více informací

na objednávku

Objednejte teď a doručíme: Pátek 31/03/2023
  • Poplatek za dopravu:
  • PPL CZ : 129 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

279 Kč s DPH

Více informací

Škola hrou aneb sestavte si svůj solarbot a při tom jakoby náhodou zjistíte, jak vlastně solární energie funguje a že z "ničeho" můžete pohánět třeba i loďku na vodě. Nejdůležitější součástí sady je solární panel a motor. Dále máte k dispozici podvozek, vrtule a profil ve tvaru loďky. Z těchto komponentů jsou děti schopné sestavit 6 modelů, které fungují na sluneční pohon.

Sluneční větrný mlýn, otočné letadlo, loďka s vrtulkou, solární letadlo, auto nebo pejsek, to je 6 základních modelů, které můžete z této sady sestavit. Všechny mají jedno společné: fungují na sluneční pohon.

Sada nenásilným způsobem poučí děti o výhodách sluneční energie. Děti si vytvoří hračku, která nepotřebuje baterie. Při sestavování není potřeba žádný další nástroj.

Vhodné pro děti od 10 let.

 

Rozměry

balení: 21 x 18 x 5 cm